Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Ahmet Erdem Karaçağlar

01 Şubat 2013

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Burada çalışmaya başlayalı yaklaşık 6 ay oldu. Staj dönemimde bir buçuk ay Kuruçeşme ofisinde çalıştım. Sonra hep beraber el birliğiyle ofisimizi Bebek'e taşıdık. İyi de oldu. Burada güzel ve keyifli bir çalışma ortamı var, hem de daha geniş bir mekan.

Bahadır Bey'le çalışmak çok keyifli. Bazı şirketlerde patron korkusu vardır ama Bahadır Bey bize arkadaş gibi yaklaşıyor. Bu hem çalışma tempomuzu artırıyor hem de daha sağlıklı projeler üretmemizi sağlıyor.

Okulla iş hayatını bir arada yürütüyorum. Haftanın 4 günü ofise geliyorum, 2 gün de okula devam ediyorum. Oldukça yoğun geçiyor ama kişisel eğitimime çok katkısı olduğunu düşünüyorum.

Burada çalışan arkadaşlarımızla yaşça birbirimize yakın olmamız iletişimimizi kuvvetlendiriyor. Bu da daha keyifli bir ortam oluşturuyor. Tasarım sürecini takım olarak, takım liderlerimizin verdiği direktifler doğrultusunda iş bölümü yaparak ilerletiyoruz.

Bahadır Kul Mimarlık'a ilk girdiğimde Hatay Spor Kompleksi ve Tikrit Üniversitesi projelerinin içerisinde yer aldım. Sonrasında hızlı bir şekilde konsept projemizi oluşturuyoruz. Şu anda Atatürk Olimpiyat Stadı yenileme projesi ile, İzmir ve Ankara stadyuml projelerini devam ettiriyoruz. Stadyumlar, özel ilgi alanıma girmesinden ötürü daha çok kendimi verdiğim projeler. 


Bir Kurumsallaşma Hikayesi: Ofiss Mimarca'dan BKA'ya
Anadolu'daki Mega Yapılardan, Guiness Adayı Akvaryuma
Heyecan ve İllham Veren Projelerle Yola Devam...
BKA Bebek Ofisi
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları