Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Yaşama Dair Binlerce Ürün Yenilenen yemkitabevi.com'da!

mimarizm.com / 02 Eylül 2013

Türkiye'nin mimarlık, tasarım, kültür, sanat ve şehircilik alanlarında uzmanlaşmış tek kitabevi olan YEM Kitabevi'nin online satış sitesi yemkitabevi.com yenilendi.

                        


40 yıldır geniş bir yelpazede alanındaki yerli ve yabancı yayınların perakende, toptan satışını yürüten YEM Kitabevi 'nin online satış kanalı yemkitabevi.com yenilendi.

Sitede artık yüzlerce yayınevinden 100 bini aşkın kitabın yanı sıra büyüklerin eğlenceli oyuncakları LEGO; Moleskine, iPhone, iPad markalarının tasarımı öne çıkaran ürün ve aksesuarları da kolay ve güvenli alışveriş imkanıyla satışa sunuluyor. 

Alanının öncü ve köklü yayınevi, YEM Yayın kitapları başta olmak üzere, dünyanın mimarlık, yapı, tasarım alanlarında önde gelen yayınevlerinin kitaplarını sunan yemkitabevi.com artık, yeni çıkanlardan çok satanlara, referans kitaplardan romanlara kadar, aralarında eğlence, gezi, tarih ve kişisel gelişimin de bulunduğu yirmiyi aşkın kategoride kitap çeşitliliğini okurlara sunuyor.

Ürün çeşitliliğini artıran yemkitabevi.com'da kitapların yanı sıra çok geniş yelpazede tasarımı öne çıkaran iPhone, iPad ve Mac ürünleri ve aksesuarları; Moleskine ve Lamy gibi dünyaca ünlü markaların kırtasiye çeşitleri ile LEGO'nun Architecture koleksiyonundan ürünler yer alıyor. Yerli yabancı tüm dergi ve periyodik yayınların da sunulduğu sitede, büyüklerin eğlenceli oyuncakları PS3, XBOX 360, PS2, PSP, Wii gibi en güncel ve popüler bilgisayar oyunları da unutulmadı.

Bu yıl 40. yılını kutlayan YEM Kitabevi'nin yemkitabevi.com online alışveriş sitesi dışında, Fulya ve Beşiktaş'ta da mağazaları bulunuyor.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları