Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

WAF Dünya Mimarlık Festivali Ziyaretçi Biletleri Satışa Sunuldu

yapi.com.tr / 21 Temmuz 2008
Merakla beklenen The World Architecture Festival / WAF Dünya Mimarlık Festivali'nin ziyaretçi biletleri satışa sunuldu. Uluslararası medya grubu Emap tarafından bu yıl birincisi düzenlenen organizasyonun biletleri 1 Ağustos 2008 tarihine kadar 50 Euro tutarındaki indirimle satılacak.

Odağını ödül programının oluşturduğu etkinlik, 22-24 Ekim 2008 günleri arasında İspanya'nın Barselona kentinde gerçekleştirilecek. Etkinlik, mimarlığın bölgesel niteliklerine vurgu yaparken, öte yandan da sayıları giderek artan uluslararası mesleki ortaklıkları yansıtacak.

Festival toplam 71 ülkeden gönderilen yüzlerce projenin yer aldığı galeri, finale kalan mimarların canlı sunumları, "Olabilirlik ve sorumluluk arasında" başlıklı tematik sergi, canlı öğrenci "charette"i, mimarların aday gösterdikleri ürünlerin sunumları, kitap satışı ve araştırma turları gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

WAF-Dünya Mimarlık Festivali ve Ödül programı Türkiye'den Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından destekleniyor. Organizasyonun medya sponsorları arasında YAPI Dergisi de bulunuyor.

İndirimli biletlerden almak için ister doğrudan WAF-Dünya Mimarlık Festivali resmi websitesine ( www.worldarchitecturefestival.com ) kayıt yaptırıp bilet alış butonundan ilerleyerek 3 günlük ya da 1 günlük bilet satın alınabilir istenirse Dünya Mimarlık Festivali ile ilgili sorularını ve Türkiye'den katılımla ilgili koşulları öğrenmek için  0 - 212 - 335 27 57 numaralı telefondan ya da elif.suner@eurosis.biz e-posta adresinden Elif Suner'e ulaşılabilir. (Elif Suner ve firması Eurosis Consulting Dünya Mimarlık Festivali Türkiye, Romanya ve Bulgaristan temsilcisidir)

Katılımcı Bedeli
 
01/07/2008 – 01/08/2008 tarihleri arasında;
Ziyaretçi Bileti – Üç gün : 450 Euro +  16% KDV = 522 Euro
Ziyaretçi Bileti – Bir gün : 225 Euro +  16% KDV = 261 Euro

01/08/2008 tarihinden itibaren;
Ziyaretçi Bileti – Üç gün : 500 Euro +  16% KDV = 580 Euro
Ziyaretçi Bileti – Bir gün : 250 Euro +  16% KDV = 290 Euro

Grup indirimi;
Dört katılımcıdan biri bedelsizdir. İndirim yalnızca dördün katlarına uygulanmaktadır. Öğrenci girişlerinde grup indirimi uygulanmamaktadır.
 
Öğrenci giriş bedeli:
Sadece öğrenci kimliği ve belgesi kanıtlandığında geçerlidir. Festival süresince kimlik ve belge katılımcının yanında bulunmalıdır. Bulunmadığı takdirde bilet geçersiz olacaktır.
 
Öğrenci ziyaretçi bileti – Üç gün : 150 Euro + 16% KDV = 174 Euro
Öğrenci ziyaretçi bileti – Üç gün :  75  Euro + 16% KDV =  87 Euro
Öğrenci Grup Organizatörleri için not: Öğrenci grubu organizasyonu yapanlar lütfen bizimle temasa geçiniz. Öğretmenler için de öğrenci ziyaretçi bedeli geçerlidir. En fazla her beş öğrenci için bir  öğretmen olmalıdır.
 
Üç günlük ziyaretçi bileti 22, 23,24 Ekim 2008 tarihlerinde, bütün sunumlarda, hoşgeldiniz ve açılış resepsiyonlarında ve ilgili festival materyalleri için geçerlidir.  (Yiyecek, içecek, öğle yemeği, şehir turları, konaklama ve ulaşım dahil değildir.)
 
Bir günlük ziyaretçi bedeli yalnızca seçilen gün için geçerlidir. (Bilet alınırken gün seçilmeldir.) Biletler transfer edilemez.
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları