Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Sevimli Canavarlar "El"e İndi

Filiz YAVUZ / 20 Ağustos 2009
Bütün canavarlar korku içindedir! Yanlışlıkla "Canavarya"ya gelen küçük bir çocuk, bütün canavarların yaşamını tehdit eder, çünkü Canavarya'daki inanışa göre insanlar, canavarlar üzerinde toksik etki yapmaktadır.Senaryosunu Andrew Stanton'ın yazdığı, yönetmenliğini ise Peter Docter ve David Silverman'in üstlendiği fantastik-komedi animasyon "Sevimli Canavarlar", çocuklara canavarlardan korkmamayı öğretmiş olacak ki, çocuklar ellerine canavar dövmesi yapmaktan hiç çekinmiyor. İspanyol tasarımcı Héctor Serrano'nun canavarları da tıpkı Andrew Stanton'ın canavarları gibi son derece sevimli. Hatta o kadar sevimli ki; çocuklar bu canavarları el üstünde tutuyor!

Serrano, çocuklar için, ele uygulanmak üzere canavar ve havyan şekilleri olan bir dizi geçici dövme tasarladı. Su ile yıkandığı takdirde rahatlıkla çıkan dövmeler, birer set halinde satılıyor ve her sette sekizer tane tasarım bulunuyor.

Canavarlar, hediyelik eşya alanında faaliyet gösteren Worldwide ile birlikte geçtiğimiz hafta Uluslararası New York Hediye fuarında bile boy gösterdi.Çocuklar canavarlara oldukça ilgi gösterirken, tasarımlar hakkında büyüklerin yorumlarından bazıları da şöyleydi:

 "Eminim çocuklar bunları görünce çıldıracak. Umarım bunlar benim yaşadığım bölgede de satılır ve ben çocuklarıma alabilirim. "

"Çocukların yüzlerine sinek çizmekten daha iyidir!"

"Olağanüstü bir fikir… Bravo"

"Bunlar çok güzel, fakat eğer çocuklar kendi tasarımlarını yaratarak ellerine bunları yapsalardı daha iyi olurdu.!  

Fotoğraflar için lütfen ilerleyiniz.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları