Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Monster, Yüksek Performans Deneyimini Dizüstüne Taşıyor

mimarizm.com / 24 Şubat 2012

Hayatta hızlıyı yavaştan, güçlüyü güçsüzden, verimliyi verimsizden, etkiliyi etkisizden, birinciyi ikinciden, kaliteliyi kalitesizden, pahalıyı ucuzdan ayıran performanstır. Monster'ı rakiplerinden ayıran ve çizimlerinizi kolaylaştıracak olan da yine performans.Dünyanın en güçlü parçalarını, kullanıcı taleplerini de göz önüne alarak en uyumlu biçimde bir araya getiren Monster, kişiye özel ürettiği yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ile dikkat çekiyor. Masaüstü bilgisayarların hantallığından sıkılan; sunumlarında, 2D ve 3D çizimlerinde yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayara ihtiyacı olan mimar ve mühendislere seslenen firma; kullanıcıları masaya bağlı çalışmaktan kurtaracak olan performansı deneyimlemeye çağırıyor. 

Bilgisayarın açılış hızı ile farkını ortaya koyan Monster, açılması en zor dosyaların bile kolayca çalıştığı bir bilgisayar keyfi sunuyor. Dizüstü bilgisayarlarda alışık olmadığınız bu yüksek performans, çizimlerinizi ve sunumlarınızı daha rahat yapmanızı sağlayacak.
Monster performansı sadece kullanımla da sınırlı değil

Monster, serviste ve garantide de performans sağlıyor. Küçücük şeyleri bahane edip bilgisayarınızı garanti kapsamı dışına almıyor. Bırakın güvenlik etiketini çıkarmayı; bilgisayarınızın içini kendiniz açsanız, parçalarını söküp yeniden taksanız dahi 2 yıl boyunca parça ve servis garantisi sunuyor. Hatta ilk 30 gün içinde çıkabilecek sorunlarda anında yenisiyle değiştirme garantisi veriyor.

Monster, uzun dönemli bir performans. Teknolojinin çok hızlı geliştiğini, bugün aldığımız sıradan bir dizüstü bilgisayarın en fazla 2 sene sonra gelişen teknolojinin ve yeni çıkan program gereksinimlerinin gerisinde kaldığını hepimiz biliyoruz. Dizüstü bilgisayarda upgrade imkanı sunan Monster'da ise zaman konusu, sorun olmaktan çıkıyor. Bu da Monster'ınızın istediğiniz parçasını, gereksinimleriniz doğrultusunda daha güçlüsüyle değiştirebileceğiniz ve uzun yıllar boyunca performanstan ödün vermeden kullanabileceğiniz anlamına geliyor.Dizüstü bilgisayarda yüksek performans deneyimini bizzat yaşamak için isteyenler, Monster ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilir; soru ve görüşlerini ilgili e-posta adresine gönderebilirler.


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları