Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Mimari Proje Dergisi Üstün Ev 14. Sayısı ile Raflarda!

mimarizm.com / 21 Eylül 2010
70 mimari projeye kat planlarıyla birlikte yer veren Üstün Ev mimarlık dergisi, okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Ağustos - Kasım sayısı ile raflardaki yerini alan dergi, orijinal çözümleriyle dikkat çeken öncül mimarların tasarımlarına yer veriyor. Geyran Mimarlık, Ütopya Mimarlık, MirArt Dizayn, Te Ce Mimarlık ve Aktürk İnşaat, projeleriyle 14. sayıda yer alıyor. Geniş bir yelpazede seçim imkânı ve farklı fikirler sunan projeler, bu sayede okuyucularına yeni ufuklar açmaya devam ediyor.

Dergide ayrıca, dünyanın en çok ödül alan ve m² cinsinden dünya üzerinde en çok alana (yaklaşık 10 milyon m²) uygulama yapmış efsane mimarı Prof. Yük. Müh. Mimar Metin Hepgüler ile yapılan 'Yaşayan Efsane' adlı röportaj yer alıyor.

21 Ekim Perşembe günü Yapı-Endüstri Merkezi'nde (YEM) düzenlenecek 'Konut Konferansı 2010' etkinliğinde iletişim sponsoru; 20-23 Ekim tarihleri arasında Azerbaycan Bakü'de düzenlenecek "16.th Azerbaijan International Construction Exhibition - Baku Build" ve "8th Caspian International Furniture, Interiors and Design Exhibition - Mebel Expo" fuarlarında da basın sponsoru olan Üstün Ev Mimarlık Dergisi, 3 aylık periodlar halinde Yay-Sat bayilerinin ulaştığı 850 satış noktasında, seçkin kitapçılarda ve zincir marketlerde (Migros, Tansaş, Carrefour vb.) bulunuyor.
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları