Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Metsan Nexus'un İç Mimarisine Eric Kuster İmzası

mimarizm.com / 08 Eylül 2015


İstanbul Kartal'da inşa edilen Metsan Nexus'un iç mimari projesini üstlenen Metsan Mimari Tasarım, ünlü tasarımcı Eric Kuster ile işbirliği yapıyor.

Metsan İnşaat'ın, Kartal'daki yeni karma projesi Metsan Nexus'da ünlü mimar Daniel Libeskind ile güç birliği yapan Metsan Mimari Tasarım, projenin iç mimari projesi için de alanında önde gelen isimlerden biri olan Eric Kuster ile anlaştı.İşbirliğine ilişkin görüşlerini paylaşan Eric Kuster, "En sevdiğim şehirlerden biri olan İstanbul'da Metsan İnşaat projesinde otel imkanları sağlayan kaliteli ve zamansız malzemeler kullanıyorum. Konforlu, kullanışlı ve ferah yaşam alanları oluşturuyorum. Mekanları müşterilerin istekleri doğrultusunda kişiselleştirebilmek için yakın tonlarda nötr renkler kullanıyorum. İstanbul'dan sonra yine Türkiye'nin en güzel yerlerinden Bodrum'da Metsan Nexus ile ortaklık içindeyiz. Metsan Mimari'nin tecrübesi ve uzmanlığı ile çok özel işlere imza atıyoruz." dedi.

Marbella, Dubai, Moskova, Bali gibi dünyanın dört bir köşesinde villa ve penthouse projelerini portfolyosuna katan Eric Kuster'in, aynı zamanda Amsterdam'da özel bir kulüp olan Jimmy Woo, Barselona stadyumu gibi kamusal alanlarda da çalışmaları bulunuyor.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları