Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Türkiye'nin İlk LEGO® Store'u Açılıyor

mimarizm.com / 06 Şubat 2018
Türkiye’deki ilk LEGO® Store, İstanbul Kanyon alişveriş merkezinde LEGO tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. LEGO’nun yaratıcı dünyasına ait her şeyin yer alacağı mağaza, her yaştan ziyaretçiye özel bir deneyim sunacak.

Hayal gücü, yaratıcılık, öğrenme ve eğlence denildiğinde akla gelen LEGO®, çocuklar kadar yetişkinlerin hayatında da önemli bir yer tutuyor. Marka bu sene tüm dünyada yapım parçalarının 60. yılını kutluyor. Şubat ayının son haftasında İstanbul'da açılacak mağazada her yaştan LEGO tutkunu, LEGO yapım parçalarıyla deneyim dolu bir dünyaya adım atacak.

LEGO deneyimine özel mekan tasarımı

Birbirinden farklı yaş grubuna ve ilgi alanına özel LEGO koleksiyonlarının bulunacağı 136 metrekarelik LEGO® Store İstanbul'da, ülkedeki en geniş ürün yelpazesi yer alacak. LEGO meraklılarının keyifli zaman geçirmesi için özel olarak tasarlanan mağaza, LEGO’nun yeni ürünleriyle de tanışma olanağı sunacak. 

LEGO Store

LEGO Store

LEGO Store

LEGO® hakkında:
Oyuncak sektöründe 1932 yılından bu yana dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan LEGO® Group, ülke genelinde daha fazla çocuğa ulaşmayı ve yüksek kaliteli, eğitici ve eğlendirici oyun deneyimini sunmayı hedefliyor. LEGO®, çocukların gelişimine önem vermenin yanı sıra yaratıcı oyun ve öğrenme sayesinde geleceğin mimarlarına ilham vermeyi ve onları eğlendirirken geliştirmeyi amaçlıyor. LEGO®, dünya genelinde yaklaşık 18 bin çalışanı ile 140’ın üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları