Stay By Sketch Eskiz Turnuvası

mimarizm.com / 27 Mart 2020
3 yıl önce Instagram üzerinde kurulan ve halen çeşitli girişimler ve konsept ürünler ile gelişmekte olan yapiarch’ın geçtiğimiz günlerde düzenlemiş olduğu Stay By Sketch Eskiz Turnuvası yoğun bir katılımla tamamlandı.

Tanıtım metninden

“Ülkece yaşadığımız bu zorlu günlerde bildiğiniz gibi, hepimiz evlerimizde olmak ve süreci kontrol altında tutmak zorundayız. Bizde bu süreçte meslektaşlarımızın evde kalmasını teşvik etmek ve başlatılmış olan #stayathome hareketine destek olmak adına “Stay By Sketch Eskiz Turnuvası”nı düzenlemiş bulunmaktayız.

Turnuvamız birçok ilki de beraberinde getirmektedir. Final için değerlendirme yapılırken, sadece Instagram Story’de anket özelliği kullanılacak, %50’nin üzerinde oy alan katılımcı bir üst tura çıkacak ve nihai değerlendirmede kazanan belirlenecektir. Böyle bir konsept ile şuana kadar düzenlenen herhangi bir yarışmaya rastlamış değiliz ve gerek değerlendirme biçimi gerekse katılımcılara karşı üstlenilen sosyal sorumluluk göz önüne alındığında, bir ilki başarmış olma ihtimalimizin yüksek olduğunu düşünmekteyiz. Katılımcıların turnuvaya katıldıkları kişisel eskiz çalışmaları ile yayında kalacağı 24 saat boyunca yakınları ve arkadaşlarından destek istemesi, güzel ve tatlı bir rekabet havasının oluşmasını, son günlerde mahrum kaldığımız sosyal birlik ve dayanışmanın yeniden kazanılmasını sağlayacaktır.

Turnuva sürecinin düzenli bir şekilde devam edebilmesi adına yarışma kontenjanımızı gelen katılıma göre 16, 32 yada 64 kişi olarak belirlememize karşın, yaklaşık 48 saat içerisinde 64 kişilik kontenjanımız dolmuş ve 100’e yakın başvuru tarafımıza iletilmiştir.

Sosyal birlik ve beraberliğimizin sürmesini umuyoruz..." 

Turnuva eşleşmesi

Yarışmayı Instagram hesabından inceleyebilirsiniz.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :