Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Signs Galeri’nin Son Sergisi Tepta Tarafından Aydınlatıldı

mimarizm.com / 04 Şubat 2020
Tepta tarafından aydınlatılan, Signs Galeri’nin “When You Touch About Me, I Think Myself” sergisi 30 Nisan 2020 tarihine kadar ziyaret edilebilir.

Yeni bir sanat platformu olan Signs, "When You Touch About Me, I Think Myself" başlıklı ikinci grup sergisi ile sanatseverler ile buluştu. Serginin aydınlatma sponsorluğunu, mekanın da aydınlatma sponsoru olan TEPTA üstlendi.

Bin metrekarelik alana yerleştirilen 30 eser, Linealight Group markalı spot armatürler ile aydınlatıldı. Angular spot armatürler çok yönlü açıları ve kolay kurulum özelliği ile dikkat çekiyor. Linealight Group markalı spot armatürler, parlama önleyici filtreleme sistemi ile sanat mekanları için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

30 Nisan’a dek ziyaret edilebilecek olan sergide; Anish Kapoor, Amie Dicke, Asger Carlsen, Ayşe Erkmen, Burhan Kum, Cevdet Erek, Dan Stockholm, Elena Manferdini, Ergin Çavuşoğlu, Erol Akyavaş, Fischli/Weiss, Francis Alÿs, Hera Büyüktaşçıyan, Ibrahim Karakütük, Inci Furni, Joan Jonas, Malvina Panagiotidi, Martina Corà, Mehtap Baydu, Necla Rüzgar, Thomas Demand, Thomas Ruff ve Yusuf Sevinçli’nin eserleri yer alıyor.

Kavramsal çerçevenin Burcu Fikretoğlu’na ait olduğu sergide; ilkel ve sınırlanması zor olan dokunma duyusu üzerine düşüncelerden alınan ilhamla bir araya getirilen eserler, dokunma ve düşünmeye dair bir iç içe geçme öneriyor. “Ten, dokunmanın organı mıdır yoksa dokunmanın gerçekleşmesi için yalnızca bir vasıta mıdır?” sorusunu soran sergi, çok daha içeride bir yerde konumlanmış olan dokunmanın asıl organının ne olduğunu tartışıyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları