HP ZBook Serisi Kullanıcılarına Yüksek Performans Sunuyor

mimarizm.com
HP'nin bugüne kadar tasarladığı en hafif ZBook 14u ve Zbook 15u dizüstü bilgisayarları satın alındığında kullanıcılar yeni nesil bilişim çözümü olan ZCentral yazılımını 90 gün ücretsiz deneyebiliyorlar.

HP ZBook 14u G6 Mobil İş İstasyonu 

Bugüne kadar tasarlanan en ince ve hafif ZBook cihazı, normal ofis bilgisayarlarını sınırlarının ötesinde zorlayan kişiler için gerçek bir taşınabilirlik sağlıyor. Yüksek hız ve güvenilir performans elde etmek isteyenlerin tercihi olacak HP ZBook 14u, 1,58 kg'dan düşük ağırlık ile tasarlandı. Yüksek performanslı Intel® işlemci ve grafik kartı sayesinde iş yükünü kolaylaştırıyor. 

Öne çıkan özellikleri:

- Maksimum performans. 
- HP'nin işbirliği ve bağlanabilirlik teknolojisiyle desteklenen Windows 10 Pro ile yüksek performans ve yüksek güvenlikli çalışma (HP, Windows 10 Pro ürününü öneriyor).
- Profesyonel, sertifikalı ayrık grafik kartı ile çok katmanlı, karmaşık dosya ve projelerde zengin sürükleyicilik ve gerçek zamanlı görselleştirme.
- En son 8'inci nesil dört çekirdekli Intel® Core™ işlemci ile hızlı ve etkili çalışma.
- Yazılım sertifikasına göre test edilmiş ve Autodesk ve Adobe® gibi yazılım tedarikçileri ile hızlı performans.
- Dokunmatik ekran üzerinde parmak hareketleriyle veri işleme.

- HP Gürültü Önleme yazılımı ve dışa bakan üçüncü mikrofonla ile etkin kullanım imkanı.
- Yükseklik, darbe, düşme, patlayıcı atmosferler, aşırı sıcaklıklar, kum, nem vb. zorlu ortamlara dayanıklılık.
- SATA SSD'den 6 kata kadar ve geleneksel HDD depolamadan 21 kata kadar daha hızlı, 2 TB'a kadar yerel PCIe depolama alanı ile sınırsız çalışma imkanı.
- 10 saate kadar pil ömrü.
- HP Sure View Gen 3 sayesinde, tek bir düğmeye dokunarak ekranı çevredekiler tarafından okunamaz hale getirme. 
- Işık hızında Thunderbolt™ 3 aktarımlar ve iki harici 4K ekranı çalıştırma esnekliği için HP ZBook Yerleştirme İstasyonu ile masaüstü bilgisayardan daha fazla bağlanabilirlik elde etme.

HP ZBook 15u G6 Mobil İş İstasyonu

Normal ofis bilgisayarlarını sınırlarının ötesinde zorlayan kişiler için gerçek taşınabilirlik sağlayan bugüne kadarki en ince ve 1.81 kg'dan düşük ağırlığı ile en hafif 15" ZBook cihazı geniş bir alanda çalışma imkanı sunuyor. 

Yüksek performans elde etmek için tasarlanan HP ZBook 15u, yüksek performanslı Intel® işlemci ve grafik kartıyla projelerin üstesinden geliyor ve iş yükünü kolaylaştırıyor. Böylece çok büyük dosyaları açarak birden fazla uygulamayı çalıştırma imkanı sunuyor.

Öne çıkan özellikleri:

- Diyagonal 15 inç ekran ile, maksimum üretkenlik için birden fazla sekmede ve pencerede çalışma. Tam boyutlu sayısal tuş takımı ile, zamandan tasarruf sağlama.
- HP'nin işbirliği ve bağlanabilirlik teknolojisiyle desteklenen Windows 10 Pro ile performanstan veya güvenlikten taviz vermeden istenilen yerde çalışma imkanı (HP, Windows 10 Pro ürününü öneriyor).
- Profesyonel, sertifikalı ayrık grafik kartı ile çok katmanlı, karmaşık dosya ve projelerde zengin sürükleyicilik ve gerçek zamanlı görselleştirme elde etme.
- En son 8'inci nesil dört çekirdekli Intel® Core™ işlemci.

- Yazılım sertifikasına göre test edilmiş, Autodesk ve Adobe® gibi önde gelen yazılım tedarikçileri ile rakipsiz performans. 
- Dokunmatik ekran üzerinde parmak hareketleriyle veri işleme.
- 10 saate kadar pil ömrü.
- Işık hızında Thunderbolt™ 3 aktarımlar ve iki harici 4K ekranı çalıştırma esnekliği için HP ZBook Yerleştirme İstasyonu ile masaüstü bilgisayarda daha fazla bağlanabilirlik elde etme.

ZBook Notebook’lar ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

HP ZCentral

Dünyanın ilk tek kaynaklı uzaktan iş istasyonu çözümü HP ZCentral; mimarlık, mühendislik, inşaat, veri bilimi, medya, eğlence, petrol, gaz vb. pek çok sayıda sektörün iş ortaklarına istenilen konumda, karmaşık iş akışlarına yönelik yüksek performans hizmeti sunuyor. 

Yeni nesil bilişim anlayışına destek veren bir çözüm olarak öne çıkan ZCentral, en son teknolojiye sahip bilgisayar gücünü tek noktada topluyor. ZCentral, uzaktan kontrol edilebilen, mobil ve akıcı çalışma tarzını sunarak grafik ağırlıklı uygulamalar üzerinde çalışan kullanıcılara esneklik sağlıyor. ZCentral, Z by HP yüksek performanslı iş istasyonları, yeni nesil ZCentral Remote Boost yazılımı (eski adıyla Remote Graphics Software) ve yeni tescilli ZCentral Connect yazılımını bir araya getirerek yüksek bilişim gücüne ihtiyaç duyan iş akışlarına seviye atlatıyor. 

HP’nin ZBook 15u ve Zbook 14u dizüstü bilgisyarları HP’nin yeni nesil bilişim çözümü olan  ZCentral yazılımı ile birlikte 90 gün ücretsiz deneme kullanımı ile geliyor. Zbook Connect ve Zbook Remote Boost olarak servis içeriyor ve 90 günün sonunda Zboom kullanıcıları için Remote Boost hizmeti ücretsiz olarak devam ediyor.

ZCentral, karmaşık, çok uygulamalı iş akışlarına yönelik en yüksek performansı sunmak için profesyonel grafik özellikleriyle donatılan dünyanın en güvenli iş istasyonlarıyla bilişim gücünün yönetimine yenilikler kazandırıyor.

Öne çıkan özellikleri

- Uzaktaki konumlarda yer alan büyük projelerin yükleme hızının artmasıyla verim artışı sağlama.
- BT departmanları iş istasyonu havuzundakileri her bir kullanıcıya paylaştırarak ZCentral Connect yazılımı aracılığıyla bağlantıları uzaktan tek arayüz üzerinden kontrol etme.
- Kullanıcıların ZCentral Remote Boost yazılımıyla Z İş İstasyonu performansına erişerek ince ve hafif bir cihazla da olsa yerel performans elde etme.
- BT departmanları, ince istemcilerden dizüstü bilgisayarlara ve dönüştürülebilir cihazlara kadar geniş çeşitlilikteki son nokta cihazları ile işgücü elde etme.
- Kullanıcıların kullanılan cihazdan bağımsız olarak kullandıkları ISV uygulamaları için ihtiyaç duyduklarında özel görevlendirilmiş iş istasyonu performansına yükselebilme imkanı. 

Daha fazla bilgi almak için tıklayın


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :