Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Ersa'dan Multifonksiyonel Tasarım; Envelope II

mimarizm.com / 09 Kasım 2017
Mobilya sektöründe 60 yıllık deneyime sahip Ersa için Ece Yalım Design Studio tarafından tasarlanan Envelope II, çalışma ve bekleme alanlarına yeni bir işlev kazandırıyor.

Mobilya sektöründe 60 yıllık deneyime sahip Ersa için, Ece Yalım Design Studio tarafından tasarlanan Envelope II, çalışma ve bekleme alanlarına yeni bir işlev kazandırıyor. 

Yüksekliği ayarlanabilir sırtı ve istenildiğinde katlanabilen yan panelleri sayesinde Envelope II; kullanıcısına odaklanmak, dinlenmek veya bire bir görüşmeler yapmak için ideal ortamı sunuyor. Enerji ve güç donanımı sayesinde elektronik cihazların kullanımını destekleyen; oturma minderi, sırtı ve panellere uygulanan özel kumaşıyla ise uzun süreli kullanımlarda temiz ve dayanıklı yapısını koruyan ürün, 4 kişilik kapasitesiyle sosyalleşmeye olanak tanıyor. Oturma ünitesinin yanı sıra seriye ait pufu ve her iki yanına eklenebilen sehpalı versiyonu, kısa süreli görüşmelerde konukların ağırlanabileceği dinamik ve konforlu bir alan oluşturuyor. Envelope II, serinin en yeni üyesi olan çalışma ünitesi ile aynı tasarım dili ve işlevselliğini çalışma mekanlarına da taşıyor. 

Envelope II, aynı zamanda Ekim ayında German Design Council tarafından her yıl dünyanın en iyi tasarımlarının ödüllendirildiği German Design Award 2018’de ödüle layık görüldü.  


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları