Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Erginoğlu&Çalışlar Ofis Tasarımı Konferansı ile Bologna’da

mimarizm.com / 03 Ekim 2019
İtalya’nın en saygın akademilerinden biri olan ve tasarım araştırmalarını teşvik etmeyi amaçlayan Yacademy’nin ofis mimarisi ve çalışma mekanları üzerine başlattığı eğitim programında, Türkiye’den Kerem Erginoğlu ve Hasan Çalışlar’ın konferansları yer alacak.

Bologna’da 3 Ekim günü gerçekleşecek eğitim programında Erginoğlu&Çalışlar kurucu ortakları Kerem Erginoğlu ve Hasan Çalışlar, çalışma mekanları konusunda uluslararası arenada büyük ilgi gören projeleri Yemeksepeti Park’ı anlatacak.

Eğitim programında Erginoğlu&Çalışlar dışında, Foster + Partners, Clive Wilkinson, UNStudio gibi mimarlık ofisleri ve Memphis akımının kurucularından tasarım dünyasının ünlü ismi Michele de Lucchi önemli mimarlar yer alıyor.  

Uluslararası üne sahip profesyonel ve akademik aktörleri programına dahil eden Yacademy, Bologna Üniversitesi ile işbirliği sayesinde farklı bir eğitim programı sunuyor. Yacademy, genç tasarımcılara daha iyi hizmet vererek, öğrencilerin becerilerini güçlendirmeyi ve onlara işgücü piyasasıyla değerli bir bağlantı kurmayı amaçlayan üst düzey eğitim programları oluşturuyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları