Çanakkale Seramik’in Shiro Bloom’u ‘TomTom Kırmızı’da

mimarizm.com / 22 Kasım 2019
Tomtom Designhood, ünlü markaları ‘Maison Française Back to Home’da bir araya getiriyor. Çanakkale Seramik de, sonbaharın izlerini taşıyan yeni serisi ‘Shiro Bloom’la yeni mahallede dekorasyon ve tasarım meraklılarını bekliyor.

Tasarım ve dekorasyon dünyasının ünlü markaları, Tomtom Designhood ve Maison Française’ın işbirliğiyle 21-24 Kasım tarihlerinde ‘Maison Française Back to Home’da buluşuyor. Çanakkale Seramik de, buluşmada yeni serisi Shiro Bloom’la yer alıyor. Bahar havasını banyolara taşıyan Shiro Bloom, Tomtom Kırmızı'nın oda oda tasarlanmış mimarisinde ziyaretçileri büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Duvarda floral etki

Günümüzde sürekli artan şehir kaosuna karşı, doğal görünümün önemi her gün biraz daha artıyor. Özellikle dışarıdaki kaosa karşı iç mekanlarda dinginlik ve sadelik sağlayan tasarımlar ön plana çıkıyor. Floral desenler de hayatımıza sağladığı huzur nedeniyle bu tasarımların ilk sırasındaki yerini koruyor.

Günümüz tropikal trendine uygun olarak tasarlanan ve natürel bir stile sahip olan Shiro Bloom serisi, dekorlarındaki kuşlar ve çiçekler ile doğallığı, yüzeyindeki parlak ışıltılarla da  farklılaşmayı sağlıyor. Çanakkale Seramik’in Wabi’nin serilerinden olan Shiro Bloom, ev dekorasyonundaki yenilikleri, modayı ve trendleri takip eden, evlerinin şık, çekici ve farklı olmasını isteyen tüketicilere hitap ediyor.

Doğallığı evinize taşıyan ve duvar dekorasyonları için ideal seçenekler sunan seri, 33x110 cm ölçülerindeki 4 modülden oluşan dekoruyla floral bir etki yaratıyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :