Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

ARCHITECT@WORK Istanbul 2018 Programı Belli Oldu!  

mimarizm.com / 14 Kasım 2018
Avrupa’daki başarısı ile bir marka haline gelen ARCHITECT@WORK, 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da üçüncü kez ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Teknolojik gelişmelerden yenilikçi uygulamalara kadar, mimarlık ve tasarım alanlarında birçok trende ışık tutan ARCHITECT@WORK geleneksel fuarlardan farklı konsepti ile ziyaretçilerin en kısa sürede yeniliklerle tanışmasını sağlıyor.

Yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının ziyaret edebildiği ARCHITECT@WORK İstanbul’un bu seneki teması "Mimari ve Ahşap" olarak belirlendi. Fuar süresince düzenlenen seminerlerde, ünlü mimarlar bu tema ile ilgili deneyimlerini paylaşacaklar.

Seminer konuşmacıları:
Arjan Dingste (UN Studio)
Ayşe Hasol Erktin (Has Mimarlık)
Ayça Kadıoğlu (Ayça Kadıoğlu Mimarlık),
Bahadır Kul (Bahadır Kul Architects)
Gökhan Avcıoğlu (GAD Architecture)
Kerem Piker (KPM)
Nevzat Sayın (NSMH)

Geçen yıllarda “Wonders of Water” ve “Lovely Light” sergileri ile beğeni toplayan malzeme sergisinde bu yıl "Wonders of Wood by Materia" yer alacak. Dört bölümden oluşan sergi; Wood can do it – Wood and friends – Wood and technique – Wooden lookalikes bölümleri ile ahşabın günümüzdeki kullanımına dikkat çekecek.

Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi birinci sınıf öğrencilerinin Computation Based Basic Design stüdyosunda ürettiği ve 16. Venedik Mimarlık Bienali’nde sergilenen “CARAPACE” ve "WOODLE" projeleri de  ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

CARAPACE

Ayrıca Project Wall by World Architects ve Daph fotoğraf sergilerini deneyimlemek ve gün boyu servis edilen ikramların tadını çıkarmak için ARCHITECT@WORK İstanbul’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Etkinliğe www.architectatwork.com.tr adresinden ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları