Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Astel, Yeni Nesil Tasarım Özgürlüğünü Ekranlara Taşıyor

Amber EROYAN / 14 Aralık 2011

Prysm LPD Ekran (Lazer Fosfor Ekran)

Prysm LPD ekran, fosfordan üretilen paneli, lazer motoru, lazer işleyicisi, 320x240 çöüzünürlüğü ve 25" diyagonal ekranıyla haber bültenleri, konuk yerleri, ulaşım alanları, kamusal alanlar ve eğlence merkezlerinde kullanım için idealdir. LPD teknolojisi piyasadaki alternatif ekran teknolojilerine kıyasla yüzde 75 daha az güç tüketir. LPD, kendi kendine kalibre edilmiş lazerler sayesinde yıllarca sorunsuz kullanım ve mükemmel görüntü kalitesi sunar.

LPD, herhangi bir şekil, boyut ve yenilikçi dinamik ortamlar için yüksek çözünürlüklü görüntüler sağlar. LPD, 4kx2k ve ötesine kadar çözünürlükleri bile yüksek parlaklık, yüksek kontrast, doğal renk ve sıfır hareket bulanıklığı sunmaktadır. LEED ve Energy Star uyumludur. Diğer LCD ekranlardan, 3 kat daha az enerji tüketimi vardır.


Christie MicroTilesGörüntü teknolojilerini yeni bir düzeye taşıyan Christie MicroTiles, ispatlanmış DLP teknolojileri üzerine kurulmuş ve zahmetli iç mekanlar, yüksek ışıklı ortamlarda belirgin biçimde maksimum görüntü kalitesi için tasarlanmıştır. Christie MicroTiles, özel mimari çözümler, reklam mecraları, TV stüdyoları, kontrol odası ekranları ve organizasyon prodüksiyonları dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için idealdir. Christie MicroTiles, DLP projeksiyon teknolojisi ve LED teknolojisinin güçlerini birleştirerek, çok daha parlak görüntüler ve sıradan flat panelli LCD ve plazma ekranlardan daha geniş renk paleti sunmaktadır. Ekrandaki modüllerin sayısına sınırlama getirmeksizin, Christie MicroTiles sınırsız sayıda süper ince pikseller ile adeta kesintisiz bir kanvas oluşturmaktadır.


Panasonic PT-EX16KEDünyanın en parlak LCD projektörü Panasonic PT-EX16KE, 16.000 lm'lik olağanüstü parlaklıkla görüntülerin geniş ekranda mükemmel ve canlı bir görünümesini sağlıyor. Projeksiyon üzerinde yer alan saf renk kontrolü, sarı rengin kontrolüne yoğunlaşarak daha iyi renkler elde edilmesini ve ideal renk ve kusursuz parlaklığa ulaşılmasını sağlıyor. Dört lambalı optik sistem yüksek güvenilirliği artırırken, sistem genişletme fonksiyonları da lensin hem dikey hem de yatay olarak ayarlanmasına ve çok ekranlı destek sistemi özelliğini ve geniş bir uygulama alanı için montaj kolaylığı sağlıyor.


Christie® Nitro

Hareketli projeksiyon platformu Christie® Nitro, entegre aydınlatma sistemleri, sahne ve etkinlik uygulamaları için parlak, canlı görüntüleri, video ve ışık efektlerini sanal olarak herhangi bir yüzeye yansıtabilmek üzere tasarlanmıştır. Platform üzerinde yer alan her bir konsol, DMX protokol aracılığıyla, büyük formattaki video gösterimlerini kontrol etmeyi ve hareket ettirmeyi sağlıyor. Işıklandırma donanımıyla video gösterim ünitelerini kolayca aynı konsolda kontrol etmeyi ve entegre etmeyi mümkün kılıyor. Bu çok yönlü bağlantılar asılı dekor olarak kullanılabildiği gibi sabit istasyon olarak da kullanılabiliyor. Christie®'de video ve ışık efektlerini daha yaratıcı ve eşsiz görüntülere dönüştürerek izleyenlere enerji vermenizi kolaylaştıracak her şey; konsollar, video yansıtıcıları ve ışıklar bir arada bulunuyor.


ASTEL Hakkında

1991 yılında kurulan Astel Elektronik, profesyonel görüntü teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olduğu Panasonic, Christie, Prysm, Nec, Projecta, Orion, Philips, LG ve Lighthouse ürünlerinin ithalat, dağıtım ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Kendi markası olan Claro ile LED ekran çözümleri sunmaktadır. Astel aynı zamanda, Lite-out markasıyla Türkiye'nin bir numaralı projeksiyon perdesi üreticisidir. Profesyonel görüntü sistemleri konusunda uzman olan Astel Elektronik, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle sektörün önde gelen firmalarındadır. Astel, sürekli yenilik politikasıyla profesyonel görüntü konusunda uzmanlığını artırmak, müşterilere hızlı ve sürekli destek sağlamak, böylece sektörünün gelişimine katkıda bulunmayı kendisine misyon edinmiştir. Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden olan tedarikçileri ve tüm müşterileri ile yaşam boyu stratejik iş ortaklığı anlayışı içinde çalışan bir şirket olmayı değişmez bir iç kültür olarak benimsemiştir.

Astel Elektronik hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları