Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar için Fırsatlar

mimarizm.com / 11 Mayıs 2017
40. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, “Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar için Fırsatlar” paneliyle sektöre öncülük eden isimleri buluşturuyor.

Yapı sektörünün son yıllarda yaşadığı iç ve dış pazara yönelik olasılıkları gündeme taşımak ve geleceğe yönelik sorunları aşmasına öncülük etmek üzere YEM Fuarcılık ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliğiyle düzenlenen “Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar İçin Fırsatlar” paneline, dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ev sahipliği yapacak.

Yatırımcılar, müteahhitler, gayrimenkul danışmanları, meslek odaları, dernekler ve mimarların katılımının beklendiği panel, 24 Mayıs Çarşamba günü 40. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul kapsamında TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenlenecek. 

Sektörün yapı taşlarını oluşturan kamu, ekonomi, yatırım, fonlama, yapı malzemesi ve mimarlık alanlarından konuşmacılar, pazardaki olanakları, geleceğe dönük fırsatları, olası yeni açılımları tartışmak ve gündeme taşımak üzere 40. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da yapı profesyonelleri ile buluşacak. 

Panelin moderatörlüğünü CNN Türk Program Yapımcısı, Gazeteci, Yazar Ahu Özyurt üstlenirken, Türkiye İMSAD Başkanı Ferdi Erdoğan, Ekonomist, Yazar Mahfi Eğilmez, Tabanlıoğlu Mimarlık Ortağı Murat Tabanlıoğlu, Türk Eximbank Uluslararası Proje Kredileri Bölümü Müdürü Suzan Usta,  İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ. Genel Müdürü Turgay Tanes konuşmacı olarak yer alacak. 

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
BAŞLANGIÇ
24.05.2017
BİTİŞ
24.05.2017
YER
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Salon 14 / Seminer Salonu
İLETİŞİM

A: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, Büyükçekmece / İstanbul