Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

PROSteel 2012 Kolokyum, Ödül Töreni ve Sergisi

mimarizm.com / 03 Nisan 2012
PROSteel 2012 Kolokyum, Ödül Töreni ve Sergisi

Çelik malzeme ile yaratıcı çözümler geliştirmek, mimarlık ve mühendislik bölümü öğrencilerinin birlikte çalışmalarını teşvik etmek amacıyla bu yıl 12.'si düzenlenen PROSteel Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması'nın sonuçları açıklandı. 19 farklı okuldan, 40'ı İnşaat Mühendisliği, 75'i Mimarlık öğrencisi olmak üzere toplamda 32 grup projenin teslim edildiği ve Türkiye'nin dört bir yanından mimarlık ve mühendislik öğrencilerinin yarıştığı yarışmada Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden oluşan ekip ipi göğüsledi.

Yarışmada ödüle ve mansiyona değer görülen isimler 27 Nisan Cuma günü Yapı-Endsütri Merkezi'nde (YEM) düzenlenecek kolokyumu takiben yapılacak törende ödüllerine kavuşacaklar.

PROSteel 2012 seçici kurul üyeleri Yrd. Doç. Dr. İpek Akpınar, Y. Mimar Yakup Hazan, Dr. Mimar Cem İlhan, Dr. İnş. Müh. Selçuk İz; Y. Müh.-Mim. Yaşar Marulyalı; Prof. Dr. Müh.-Mim. Hasan Şener; Prof. Dr. İnş. Müh. Nesrin Yardımcı'nın katılımıyla saat 18:00'de gerçekleşecek kolokyumu, 19:00'da yapılacak ödül töreni ve sergi açılışı izleyecek.

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
BAŞLANGIÇ
27.4.2012 18:00:
YER
Yapı-Endüstri Merkezi (YEM), Fulya, İstanbul
DÜZENLEYEN
Borusan Mannesmann ana sponsorluğunda, Türk Yapısal Çelik Derneği tarafından, Yapı-Endsütri Merkezi (YEM) organizasyonuyla
İLETİŞİM
A: Fulya Mah. Yeşilçimen Sk. No:12/430 Fulya, İstanbul T: (212) 266 70 70