Pratik, Güçlü ve İnovatif Zemin Sistemleri

mimarizm.com / 04 Aralık 2018
Ace Mimarlık, P’not etkinlikler dizisi kapsamında konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Gerfloor sponsorluğunda “Pratik Güçlü ve İnovatif Zemin Sistemleri" başlığı altında yapılacak sunumun sonrasında ise “P'not Chill Out” adlı ikinci bir etkinlik gerçekleşecek.

Ace Mimarlık ofis pratiği içinde meslek içi eğitim faaliyetlerini mimarlık üretiminin önemli bir parçası olarak görmekte ve bu anlamda P'not başlığı ile etkinlik serilerine Haziran 2018'den beri devam etmektedir. 6 Aralık'ta gerçekleşecek etkinliğin konuğu ise; Yaktaş-Gerfloor Mimari Spesifikasyon ve Proje Bölge Müdürü Can Sönmez. Can Sönmez’in “Pratik, Güçlü ve İnovatif Zemin Sistemleri” başlıklı sunumunun ardından etkinlik serisinin P'not Chill Out versiyonu ise ilk kez gerçekleşececek.

Her alandan, her disiplinden öğrenimi üretiminin önemli bir parçası olarak gördüğü kadar, bazen de rahatlamayı, biraz eğlemeyi, güzel bir müzik eşliğinde edilen sohbeti de bu parçalardan biri olarak değerlendiren Ace Mimarlık, P'not serilerine P'not Chill Out'u ekliyor. İlk konukları da Seren Coşaner Jazz Trio olacak.

Etkinliğe katılamayanlar için Ace Mimarlık Instagram ve facebook hesaplarından canlı olarak yayın yapacaktır.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :