Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Kârgir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri - IX

mimarizm.com / 27 Kasım 2017
KUDEB Taş Eğitim Atölyesi tarafından, koruma alanındaki farklı uzmanların bir araya gelmesi, bilgi ve deneyimlerini paylaşması amacıyla düzenlenen Kârgir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri'nin dokuzuncusu, 5-6 Aralık'ta Conrad Istanbul Bosphorus Hotel’de yapılacak. 

İBB Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı, Koruma Uygulama ve Denetim Müdürlüğü - KUDEB Taş Eğitim Atölyesi tarafından, akademik alanda, kamuda ve özel sektörde, koruma alanındaki farklı disiplinlerde çalışan uzmanların bir araya gelmesi, bilgi ve deneyimlerini paylaşması amacıyla düzenlenen Kârgir Yapılarda Koruma ve Onarım Semineri'nin dokuzuncusu, 5-6 Aralık 2017 tarihlerinde Conrad Istanbul Bosphorus Hotel, JR. Balo Salonu’nda gerçekleştirilecek. 

Seminer, koruma alanında faaliyet gösteren tüm kamu kurum ve kuruluşları ile akademisyenlere, özel sektörde çalışan uzmanlara, üniversite ve meslek yüksekokulu öğrencileri ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımına açık olacak. 

Seminerle eş zamanlı olarak, KUDEB Taş Eğitim Atölyesi Taş Restoratörü Eğitim Programı kursiyerlerinin taş oyma çalışmalarından oluşan sergi de fuaye alanında gezilebilecek.

Ayrıntılı bilgiye ve online katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
BAŞLANGIÇ
05.12.2017
BİTİŞ
05.12.2017
YER
Conrad Istanbul Bosphorus Hotel, Beşiktaş
İLETİŞİM

www.ibb.gov.tr/kudeb