Mimarizm
Mimarizm
Etkinlikler
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Yarışmalar
OcakŞubatMartNisan
MayısHaziranTemmuzAğustos
EylülEkimKasımAralık
Mimarizm

Parametrik Tasarımdan İlham Alan Ürünler: 'Defne Koz - Solid Air'

mimarizm.com / 05 Kasım 2014
Parametrik Tasarımdan İlham Alan Ürünler: 'Defne Koz - Solid Air'


ISTANBUL'74 ve Defne Koz işbirliğinde oluşturulan 'oneoffinfinity' markası, ilk serisi DEFNE KOZ - SOLID AIR koleksiyonu ile tasarım dünyasıyla buluşuyor.


ISTANBUL'74 Galatasaray Galeri'de sergilenen koleksiyon, Defne Koz'un tasarladığı doku, şekil ve ışık efektleriyle derinlemesine yoğrulmuş heykelsi parçaları bir araya getiriyor. Yenilikçi 3D üretim teknolojilerinin, parametrik geometrinin ve LED ışık kaynaklarının potansiyelini keşfetmeye yönelik tasarlanan koleksiyon 12 parçadan oluşuyor.Seri üretime rağmen her ürün ‘benzersiz' olacak

ISTANBUL'74 ile birlikte oluşturduğu oneoffinfinity markasının ilk serisi DEFNE KOZ - SOLID AIR koleksiyonunu değerlendiren Defne Koz; "Bir sanat ve kültür platformu olan ISTANBUL'74 ile birlikte oluşturduğumuz bu markanın ilk serisi ‘Solid Air' koleksiyonunda yer alan her bir ürün, endüstriyel tasarım kültürünü oluşturan seri üretim teknolojisi ile üretilmekle beraber, 'oneoffinfinity' markasında yer alan hiçbir tasarım birbiriyle aynı olmayacak, her ürün ‘benzersiz' olacak." dedi.

ISTANBUL'74 ve Defne Koz'un ortak markası 'oneoffinfinity' farklı seriler ile devam edecek.

DEFNE KOZ - SOLID AIR koleksiyonu, 6 Kasım - 8 Aralık 2014 tarihleri arasında ISTANBUL'74 Galatasaray Galeri'de görülebilir.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

Bölüm Sponsorları
BAŞLANGIÇ
06.11.2014
BİTİŞ
08.12.2014
YER
ISTANBUL’74 Galatasaray Galeri
DÜZENLEYEN
ISTANBUL’74 ve Defne Koz işbirliğinde
İLETİŞİM
A: Kuloğlu Mah. Turnacıbaşı Cd. No:9 Kat:2 Neşe Apt Beyoğlu, İstanbul T: (212) 243 39 48; (212) 244 29 94 E: office@istanbul74.com