VitrA Meet The Designer: Arik Levy

mimarizm.com / 28 Mayıs 2020
Arik Levy, VitrA Tasarım Ekibi ile birlikte imza attığı Voyage koleksiyonunu 2 Haziran Salı akşamı VitrA’nın YouTube kanalından canlı yayınlanacak etkinlikte anlatacak.

VitrA, Voyage koleksiyonunun lansmanı vesilesiyle, tasarımcı Arik Levy’yi 2 Hazira Salı akşamı saat 20:00’da YouTube kanalında ağırlayacak. Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Tasarım Direktörü Erdem Akan’ın ev sahipliği yapacağı etkinlikte Levy, VitrA için tasarladığı Voyage banyo koleksiyonundan son dönemdeki çalışmalarına ve tasarımlarına ilham veren unsurlara kadar pek çok konuyu canlı yayında anlatacak ve soruları cevaplayacak.

Arik Levy’nin alet çantasına benzettiği Voyage koleksiyonu, beden ve zihnin buluştuğu, bireyin varlığının duygusal ve ruhsal beklentilerinin aktive edildiği bir alan yaratmayı hedefliyor. Kullanıcılara yeni olanaklar sunan bir banyo sistemi olarak tasarlanan Voyage, 130dan fazla ögesiyle VitrAnın en zengin koleksiyonu olarak öne çıkıyor. İster mimar ya da tasarımcılar, ister kullanıcılar Voyage’daki unsurları farklı kombinasyonlarla bir araya getirerek, banyo mekanını kişiselleştirebiliyor ve deneyimlerini artırabiliyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :