"Renkli Dyologlar Türkiye’nin Renkleri’’ Moda ve Tasarım Konusu ile Devam Ediyor

mimarizm.com / 22 Temmuz 2020
DYO’nun, AURA İstanbul işbirliği ile gerçekleştirdiği, Türkiye’nin Renkleri ile Renkli DYOloglar söyleşi serisinin 23 Temmuz Perşembe günü konukları Moda Tasarımcısı Arzu Kaprol ve Mimar-Tasarımcı Şebnem Buhara.

DYO’nun, AURA İstanbul iş birliği ile gerçekleştirdiği söyleşi serisinde konuşmacılar; gastronomiden seyahate, felsefeden edebiyata, arkeolojiden çağdaş sanata, müzikten mimariye, modadan tasarıma kendi disiplinleri içerisinde sahip oldukları özgün bakış açılarıyla “renk” kavramını düşündürücü bir şekilde yeniden tanımlıyor.

Her hafta DYO Boya’nın YouTube sayfasından canlı yayımlanan söyleşilerde konuşmacılar, üzerinde yaşadığımız toprakların kültürel yapısının hayatımıza kattığı renkleri farklı yönlerden ele alıyor. Renkli DYOloglar Türkiye’nin Renkleri, bu hafta “Moda ve Tasarım” teması ile devam ediyor. Moda tasarımcısı Arzu Kaprol ile mimar ve tasarımcı Şebnem Buhara, kendileri için renklerin ne ifade ettiğini, rengi hangi yöntem ve bakış açıları ile ele aldıklarını anlatacaklar. Malzeme, doku, biçim, felsefe, bağlam ve daha nice kavramları göz önünde bulundurarak gerçekleştirilecek sohbet, 23 Temmuz Perşembe günü saat 12.00’de DYO Boya’nın Youtube kanalından canlı yayımlanacak.

Moda ve tasarımın renklerinin keşfedileceği program linkten izlenebilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :