Planlı Rastlaşmalar: Mimarlık ve Fotoğraf Üzerine

mimarizm.com / 22 Ocak 2019
ACE Mimarlık, P'not Etkinlikler Dizisi’ne Duygu Tüntaş’ın "Planlı Rastlaşmalar: Mimarlık ve Fotoğraf Üzerine” başlıklı semineriyle devam ediyor.

Ace Mimarlık ofis pratiği içinde meslek içi eğitim faaliyetlerini mimarlık üretiminin önemli bir parçası olarak görerek P'not başlığı ile etkinlik serilerine devam ediyor. ACE Ofis’e 24 Ocak Perşembe günü "Planlı Rastlaşmalar: Mimarlık ve Fotoğraf Üzerine” başlıklı semineri ile Duygu Tüntaş konuk oluyor.

ACE Ofis'te saat 19:30'da gerçekleşecek etkinliğe katılım durumunuzu bildirmek için 0312 439 68 38-39-40-41 numaralı telefonlardan ACE Mimarlık'a ulaşılabilir. Etkinlik, katılamayanlar için ACE Mimarlık’ın Instagram ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlacaktır.

*

Duygu Tüntaş Hakkında

2009 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Mimarlık bölümünden lisans derecesini alan Duygu Tüntaş, 2012 yılında aynı bölümden yüksek mimar, 2018 yılında da doktor unvanını almıştır. 2009-2018 yılları arasında, yüksek lisans ve doktora çalışmaları süresince ODTÜ Mimarlık bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Akademik çalışmalarına halen ODTÜ ve TED Üniversitesi Mimarlık bölümlerinde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak devam eden Tüntaş, Motto Mimarlık ile katıldığı davetli ve açık mimarlık proje yarışmalarında pek çok ödül kazanmıştır. Mimari fotoğraf alanındaki çalışmalarını üniversitelerde davetli konuşmacı olarak, karma/kişisel sergileri ve yarışmalarda jüri üyelikleri ile devam ettirmektedir. 


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

BAŞLANGIÇ
24.01.2019 19:30
YER
ACE Ofis, Ankara
DÜZENLEYEN

ACE Mimarlık