Pera’da Camerata: “Semplice Quartet”

mimarizm.com / 21 Kasım 2019
Pera Müzesi'nin “Pera’da Camerata” başlıklı konser serisinin ikincisi, 23 Kasım Cumartesi günü “Semplice Quartet” performansıyla devam ediyor.

Pera Müzesi, klasik müziği odağına alan "Pera’da Camerata" konser serisinin ikincisinde “Semplice Quartet”i müzik severlerle buluşturuyor. Devlet Çoksesli Korosu şefi Burak Onur Erdem'in sanat yönetmenliğinde düzenlenecek konser, 23 Kasım Cumartesi günü saat 17:00'de gerçekleşecek. Kemanda Murat Anıl Erginol ve Yaren Budak, viyolada Pınar Dinçer, viyolonselde ise Burak Ayrancı’nın yer aldığı dörtlü, Barok'tan günümüze tüm dönemleri kapsayan ve sanatın farklı disiplinleriyle etkileşim içinde olan projeleriyle öne çıkıyor. “Semplice Quartet” ekibi, “Pera’da Camerata” konser serisi için dinleyicilere Bach eserlerinden oluşan bir seçki sunacak.

Pera Müzesi’nden Bach melodileri yükseliyor

Müziğin üretim süreçlerini konuşmak, müzisyenlerle sohbet etmek ve bilgilerini paylaşmak isteyenler için hazırlanan “Atölyede Sohbet” programı ise her konser öncesi sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleştiriliyor. “Semplice Quartet” ekibi konser öncesinde, 23 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da Bach’ı ve bu ölümsüz bestecinin klasik müziğe etkisini konuşmak üzere dinleyicilerle bir araya gelecek.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :

BAŞLANGIÇ
23.11.2019
YER
Pera Müzesi
DÜZENLEYEN

Pera Müzesi

İLETİŞİM

A. Meşrutiyet Caddesi No.65 34430 Tepebaşı-Beyoğlu-İstanbul

T. 0212 334 99 00