PechaKucha Night İzmir

mimarizm.com / 28 Ocak 2019
PechaKucha Night İzmir, 2013 yılından beri "İlham Veren İşler #izmirdeoluyor" sloganıyla, kentte ilham veren işler yapan insanları izleyicilerle buluşturuyor. Bu yılki etkinlik, 21 Şubat Perşembe akşamı Mavişehir Mavibahçe AVM'deki SoldOut Performance Hall'da gerçekleştirilecek.

Sunucuların otomatik olarak 20 saniyede bir değişen 20 görsel eşliğinde hikayelerini anlattıkları bu etkinlik, İzmir'de ilham arayanları bir araya getiriyor. Her defasında, ortalama 250 izleyiciyi ağırlayan PechaKucha Night Izmir bu defa 6'ncı yaşını kutlayacağı 20'nci etkinlikte 400 kişiyi bir araya getirmeyi, 8 ilham veren sunucu ile izleyicileri buluşturmayı ve ilham veren işlere meraklı insanlar arasında yeni bağlantılar kurulmasına aracı olmayı hedefliyor. 
 
20'nci etkinlikte Nursaç Sargon, Less Ordinary, Ebru Atilla Sağay, Kentimiz İzmir Derneği, KeplerVR, Oğuzhan Zeytinoğlu, OpexDay Hugo Boss, Hayvanlar İçin Projeler Derneği; çağdaş sanat, illüstrasyon, girişimcilik, tiyatro, sosyal girişim, sanal gerçeklik, inovasyon alanlarına dair sunuş yapacaklar.
 
21 Şubat Perşembe akşamı Mavişehir Mavibahçe AVM'deki SoldOut Performance Hall'ün kapıları etkinlik için 19:30'da açılacak. Sunumlar 20:20'de başlayacak. 


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :